Vrecko vysúšacie TA 4
Nakúpte viac a ušetríte
od 15 ks
0,86 €/ks
sleva
0%
od 120 ks
0,82 €/ks
sleva
4%
od 240 ks
0,80 €/ks
sleva
6%
od 1 440 ks
0,77 €/ks
sleva
10%
3 240 ks
0,75 €/ks
sleva
12%
0,75 €
bez DPH
Skladom 2 520
ks.
Môžete mať: streda 27. 5.
Doprava ZADARMO pri nákupe nad 199 €
Vrecko vysúšacie TA 4
Pohlcujú vodnú vlhkosť, a tým zabraňujú plesniveniu aj korodovaniu vášho tovaru.
- prvotriedne značkové vysúšacie vrecko TROPACK
- zabraňuje korózii, navĺhaniu, plesniveniu atď.
- typ B: materiál vrecka: TYVEK
- vhodný pre potravinársky a farmaceutický priemysel
- aplikovať vnútri hermeticky uzavretého nepriepustného obalu
- vyhovuje norme DIN 55473
- POTREBNÉ MNOŽSTVO VRECIEK VÁM BEZPLATNE VYPOČÍTAME
Vyskúšajte aj iné typy vysúšadiel.
Vlastnosti produktu
| šírka | 150 mm |
| dĺžka | 140 mm |
| materiál | bentonit |
| farba | biela |
| hmotnosť | 145 g |
| materiál vrecka | tyvek (značka netkanej textílie) |
| rozmery | 150x140 mm |
| colná nomenklatúra | 38249996 |
| produkt nájdete v kategóriách |
|
Našli ste chybu? Pošlite nám informáciu.
Typ B: prachotesné vrecká z Tyveku s vysokou odolnosťou proti natrhnutiu a s nízkym podielom častíc.
Produkt obsiahnutý v článkoch
Ako používať vysúšacie vrecká a silikagél
Čítať viac
Silikagel a vysúšacie vrecká. Ako fungujú a ako sa používajú.