Vrecko vysúšacie VA 10 200x100x30 mm, silikagél biely, 270 g
od 5 ks
2,48 €/ks
sleva
0%
2,48 €
bez DPH
Skladom viac ako
1 000
ks.
Môžete mať: utorok 19. 5.
Doprava ZADARMO pri nákupe nad 199 €
Vrecko vysúšacie VA 10 200x100x30 mm, silikagél biely, 270 g
Silikagél vo vrecku
- zabraňuje korózii, navĺhaniu, plesniveniu atď.
- typ B: materiál vrecka NETKANÁ TEXTÍLIA - prachotesné
- vysoká pevnosť vrecka
- veľmi priaznivá cena
- POTREBNÉ MNOŽSTVO VRECIEK VÁM BEZPLATNE VYPOČÍTAME
Vlastnosti produktu
| dĺžka | 200 mm |
| šírka | 100 mm |
| materiál | silikagel |
| farba | biela |
| hmotnosť | 270 g |
| materiál vrecka | netkaná textília |
| rozmery | 200x100 mm |
| colná nomenklatúra | 38249996 |
| produkt nájdete v kategóriách |
|
Našli ste chybu? Pošlite nám informáciu.
Typ B: Prachotesné vrecká z netkaného rúna s vysokou pevnosťou v ťahu.
Produkt obsiahnutý v článkoch
Ako používať vysúšacie vrecká a silikagél
Čítať viac
Silikagel a vysúšacie vrecká. Ako fungujú a ako sa používajú.