Vrecko vysúšacie TA 8
Nakúpte viac a ušetríte
od 0 ks
1,28 €/ks
sleva
0%
od 60 ks
1,23 €/ks
sleva
4%
od 360 ks
1,18 €/ks
sleva
8%
od 720 ks
1,15 €/ks
sleva
10%
od 1 440 ks
1,13 €/ks
sleva
12%
Produkt vypredaný a bol nahradený.
V košíku máte
Doprava ZADARMO pri nákupe nad 199 €
Vhodné alternatívy
Kód produktu: EVS TA 2
Skladom
od 0,44 €
Kód produktu: EVS TA 4
Skladom
od 0,75 €
Vrecko vysúšacie TA 8
Pohlcujú vodnú vlhkosť, a tým zabraňujú plesniveniu aj korodovaniu vášho tovaru.
- prvotriedne značkové vysúšacie vrecko TROPACK
- zabraňuje korózii, navĺhaniu, plesniveniu atď.
- typ B: materiál vrecka TYVEK - prachotesný
- vhodný pre potravinársky a farmaceutický priemysel
- aplikovať vnútri hermeticky uzavretého nepriepustného obalu
- vyhovuje norme DIN 55473
- POTREBNÉ MNOŽSTVO VRECIEK VÁM BEZPLATNE VYPOČÍTAME
Vlastnosti produktu
| šírka | 150 mm |
| dĺžka | 200 mm |
| materiál | bentonit |
| farba | biela |
| hmotnosť | 285 g |
| materiál vrecka | tyvek (značka netkanej textílie) |
| rozmery | 200x150 mm |
| colná nomenklatúra | 38249996 |
| produkt nájdete v kategóriách |
|
Našli ste chybu? Pošlite nám informáciu.
Typ B: prachotesné vrecká z Tyveku s vysokou odolnosťou proti natrhnutiu a s nízkym podielom častíc.
Produkt obsiahnutý v článkoch
Ako používať vysúšacie vrecká a silikagél
Čítať viac
Silikagel a vysúšacie vrecká. Ako fungujú a ako sa používajú.