Zásielková krabica A4 302x230x70 - 160 SPEEDBOX
Nakúpte viac a ušetríte
Výpredaj
od 1 BAL
13,05 €/BAL
1,30 €/ks
sleva
0%
Výpredaj
od 5 BAL
12,40 €/BAL
1,20 €/ks
sleva
5%
Výpredaj
od 10 BAL
11,75 €/BAL
1,10 €/ks
sleva
10%
Produkt vypredaný a bol nahradený.
Doprava ZADARMO pri nákupe nad 199 €
Vhodné alternatívy
Kód produktu: CP 141.205
Skladom
od 1,09 €
Kód produktu: CP 141.301
Skladom
od 1,86 €
Kód produktu: KKV 3 42
Skladom
od 0,63 €
Kód produktu: KT 3 31
Skladom
od 0,86 €
Kód produktu: KT 3 30
Skladom
od 0,83 €
Kód produktu: KT 3 506
Skladom
od 0,79 €
Kód produktu: KT 3 505
Skladom
od 0,63 €
Zásielková krabica A4 302x230x70 - 160 SPEEDBOX
- efektívna manipulácia - až o 85 % rýchlejšie zloženie než v prípade bežnej krabice
- úspora času a nákladov vďaka samolepiacim a odtrhávacím páskam
- výškovo nastaviteľné krabice
- jednoduché otváranie vďaka perforovanej páske
- kvalitná konštrukcia
- reprezentatívny vzhľad
- 100 % recyklovateľnosť
Vlastnosti produktu
| vonkajší rozmer: | 310x235x80-170 mm - dôležité rozmery na paletizáciu |
| vnútorný rozmer: | 305x230x70-160 mm - porovnajte s rozmermi svojho tovaru |
| materiál | vlnitá lepenka |
| druh lepenky | 3VVL - mikrovlnná |
| formát | A4 |
| farba | hnedá |
| hmotnosť | 203 g |
| balenie | 10 ks |
| množstvo na palete | 1200 ks |
| s lepiacou páskou | áno |
| rýchlouzatváracie | áno |
| výškovo nastaviteľné | áno |
| s odtrhávacou páskou | áno |
| so samosvorným dnom | áno |
| ekologické | áno |
| colná nomenklatúra | 48191000 |
| produkt nájdete v kategóriách |
|
Našli ste chybu? Pošlite nám informáciu.
Produkt obsiahnutý v článkoch
Okúzlite svojich zákazníkov krásne zabaleným tovarom
Čítať viac
Doprajte zákazníkom radosť pri rozbaľovaní zásielok s dekoratívnym výplňovým materiálom.
Obaly pre e-shopy
Čítať viac
Prevádzkujete e-shop a potrebujete obaly pre efektívnu a lacnú rozosielku? Prinášame niekoľko tipov, ako na to.
Vyberte si rýchlouzatváraciu krabicu a ušetrite čas pri balení
Čítať viac
Rýchlouzatváracia krabica výrazne zrýchli balenie zásielok. Ponúkame veľký výber rozmerov a typov.