Hrana papierová 50x50x3 - dĺžka 980
od 0 ks
0,41 €/ks
od 0 ks
Výpredaj
0,26 €/ks
sleva
36%
Produkt vypredaný a bol nahradený.
Doprava ZADARMO pri nákupe nad 199 €
Vhodné alternatívy
Kód produktu: HP 53 1200-2
Skladom
od 0,43 €
Kód produktu: HP 53 0800-2
Skladom
od 0,28 €
Kód produktu: HP 53 1000-2
Skladom
od 0,36 €
Kód produktu: HP 33 0800-2
Skladom
od 0,19 €
Kód produktu: HP 33 1200-2
Skladom
od 0,29 €
Kód produktu: HP 33 1000-2
Skladom
od 0,24 €
Hrana papierová 50x50x3 - dĺžka 980
- ochrana hrán výrobkov
- zvýšenie pevnosti balenia
- výrazne vylepšuje stohovateľnosť
- zabezpečenie proti posunu na palete
- zabránenie rozvaleniu krabíc
- ochrana pred prerezaním páskou
- náhrada drevených lát
Vlastnosti produktu
| dĺžka | 980 mm |
| šírka | 50 mm |
| materiál | papier (100% podiel recyklovaného materiálu) |
| hmotnosť | 190 g |
| hrúbka materiálu | 3 mm |
| množstvo na palete | 3000 ks |
| ekologické | áno |
| certifikácia FSC® | áno |
| colná nomenklatúra | 48195000 |
| produkt nájdete v kategóriách |
|
Našli ste chybu? Pošlite nám informáciu.
Produkt obsiahnutý v článkoch
5VVL – Päťvrstvové krabice, čo vydržia. Predstavujeme obaly do nepohody.
Čítať viac
Návod, ako zabaliť ťažký alebo rozmerný tovar, aby sa cestou k zákazníkom nepoškodil.