Páska viazacia PP šírka 12x0,7 mm návin 2200 m dutinka 400 mm polypropylénová
Nakúpte viac a ušetríte
od 1 ks
64,00 €/ks
sleva
0%
od 2 ks
61,44 €/ks
sleva
4%
od 3 ks
58,88 €/ks
sleva
8%
od 4 ks
56,32 €/ks
sleva
12%
od 5 ks
52,48 €/ks
sleva
18%
Produkt vypredaný a bol nahradený.
V košíku máte
Doprava ZADARMO pri nákupe nad 199 €
Vhodné alternatívy
Kód produktu: VP PP 12 70 405
Skladom
od 49,70 €
Kód produktu: VP PP 12 55 405
Skladom
od 53,02 €
Kód produktu: VP PP 15 70 405
Skladom
od 61,05 €
Kód produktu: VP PP 12 55 200
Skladom
od 52,42 €
Páska viazacia PP šírka 12x0,7 mm návin 2200 m dutinka 400 mm polypropylénová
- umožňujú bezpečné a rýchle zviazanie tovaru
- na páskovanie krabíc a fixovanie obalov na paletách a v dopravných prostriedkoch
- ručné aj strojové aplikácie
- nízke náklady na zabalenie palety
- v kombinácii s rôznymi ochrannými prvkami (papierové hrany, plastové rohy) nepoškodzuje výrobky a obaly
Vlastnosti produktu
| šírka | 12 mm |
| návin | 2200 m |
| materiál | polypropylen (PP) |
| farba | čierna |
| hrúbka materiálu | 0,7 mm |
| hmotnosť balenia | 12,5 kg |
| pevnosť v ťahu | 2 kN |
| používaná spona | VS PP 12, VS PP 13 |
| priemer dutinky | 400 mm |
| rozmery balenia | 600x600x200 mm |
| colná nomenklatúra | 39202080 |
| produkt nájdete v kategóriách |
|
Našli ste chybu? Pošlite nám informáciu.
Viazacia páska PP (polypropylénová) umožňuje bezpečne, rýchlo a lacno viazať tovar do ložných jednotiek. Najčastejšie sa používa na upevnenie krabíc na paletovej jednotke, možnosti použitia sú však veľmi široké. Viazanie je jednoduché, s možnosťou ručnej aj strojovej aplikácie. Spoločne s touto viazacou páskou odporúčame používať papierové hrany alebo plastové rohy, ktoré ochránia viazaný obal pred poškodením pri doťahovaní pások.
Produkt obsiahnutý v článkoch
Ako vybrať viazaciu pásku
Čítať viac
Vyberte si viazaciu pásku na balenie zásielok aj pripevňovanie k palete. Praktické rady s odkazmi na viazacie pásky a príslušenstvo.
Ako zabaliť tovar na paletu
Čítať viac
Dodržiavajte tieto jednoduché zásady a zabalíte svoj tovar bezpečne a rýchlo.