Stretch fólia ručná 500mm / 23µm / prieťažná PCR
Nakúpte viac a ušetríte
od 1 ks
11,95 €/ks
sleva
0%
od 18 ks
11,48 €/ks
sleva
4%
od 30 ks
11,00 €/ks
sleva
8%
od 60 ks
10,52 €/ks
sleva
12%
10,52 €
bez DPH
Skladom viac ako
100
ks.
Môžete mať: piatok 22. 5.
Doprava ZADARMO pri nákupe nad 199 €
Stretch fólia ručná 500mm / 23µm / prieťažná PCR
Ručná stretch fólia na fixáciu a ochranu produktov na palete. Vďaka inovatívnej technoloogii je stretch fólia vyrobená z 30% z recyklovaného materiálu a znižuje tým uhlíkovú stopu.
- až 30 % recyklátu PCR (post-consumer recyclate)
- v súlade s recyklačnou politikou EÚ
- fixácia a ochrana tovaru na paletách
- spevňuje celé balenie
- nahrádza fixáciu tovaru páskami alebo paletizačnými vrecami
- 100% recyklovateľné
Ďalšie typy a farebné varianty nájdete v kategórii stretch fólie.
Vlastnosti produktu
| šírka kotúča | 500 mm |
| návin | cca. 190 m |
| materiál | polyethylen (LLDPE) |
| farba | transparentná |
| hmotnosť | 2,24 kg |
| hrúbka materiálu | 23 µm |
| použitie | ručné |
| hmotnosť dutinky | 0,24 kg |
| colná nomenklatúra | 39211900 |
| produkt nájdete v kategóriách |
|
Našli ste chybu? Pošlite nám informáciu.
Produkt obsiahnutý v článkoch
5VVL – Päťvrstvové krabice, čo vydržia. Predstavujeme obaly do nepohody.
Čítať viac
Návod, ako zabaliť ťažký alebo rozmerný tovar, aby sa cestou k zákazníkom nepoškodil.
Ako baliť so stretch fóliou
Čítať viac
Návod ako baliť so stretch fóliou ručne aj pomocou ovinovacieho stroja